کنکور 1401 با محصولات و پکیج های آموزشی جدید موسسه حرف آخر، می‌تواند به یکی از آسان‌ترین کنکورهای گذشته تبدیل شود؛ زیرا تمام محصولات این موسسه مطابق با آخرین تغییرات کنکور است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

کنکور همواره به عنوان یک پله ترقی بزرگ در زندگی افراد عمل کرده است. بسیاری از افراد با موفقیت در کنکور برای همیشه آینده خود را تضمین کرده و در آسایش زندگی می‌کنند؛ اما موفقیت در این آزمون بزرگ همواره مانند یک غول شکست‌ناپذیر بر سر راه دانش آموزان قرار داشته است. با توجه به سختی کنکور 1400 به نظر می‌رسد روند کار برای داوطلبان شرکت در آزمون کنکور 1401 از قبل سخت‌تر باشد. به همین دلیل لزوم داشتن منابع معتبر همراه با آموزش اساتید با تجربه برای داوطلبین احساس می‌شود. کنکور 1401 با محصولات و پکیج های آموزشی جدید حرف آخر، می‌تواند به یکی از آسان‌ترین کنکورهای گذشته تبدیل شود؛ زیرا محصولات این موسسه کاملا مطابق با آخرین تغییرات کنکور است. در ادامه راجع به محصولات این موسسه بیشتر صحبت خواهیم کرد. همچنین برای آشنایی بیشتر با سبک و روش آموزش های حرف آخر میتوانید مقاله آموش کنکور با روش های نوین در سایت زومیت را مطالعه کنید.

با موسسه حرف آخر کسب موفقیت در کنکور فرمول پیچیده‌ای ندارد

بسیاری از داوطلبین تحت تاثیر حرف‌ها و شرایط حاکم بر اطراف خود قرار گرفته و گمان می‌کنند موفقیت در کنکور مسیر پیچیده‌ای است که هرگز نمی‌توانند آن را پشت سر بگذارند؛ اما واقعیت این گونه نیست. در واقع ساختن یک غول از کنکور در ذهن داوطلبین اغلب باعث می‌شود ذهن آن‌ها هرگز به این موضوع فکر نکند که بتواند غول کنکور را با موفقیت پشت سر بگذارد. در این مسیر چند توصیه کوچک می‌تواند بسیار موثر باشد.

  • کنکور 1401 با محصولات آموزش کنکور موسسه حرف آخر می‌تواند بسیار آسان‌تر از آن چیزی باشد که اطرافیان به شما گفته‌اند. در واقع افراد صرفا تجربه خود را از کنکور برای دیگران تعریف می‌کنند اما در پشت شکست و تجارت ناموفق افراد علل مختلفی پنهان است. یکی از این علت‌ها عدم مراجعه به منابع معتبر برای کنکور است.
  • علت دیگری که یک فرد را پشت سد کنکور قرار می‌دهد این است که فرد به یک منبع اعتماد نکرده و مرتب از یک شاخه به شاخه دیگر می‌پرد. تعدد منابع و عدم اعتماد به یک منبع باعث گیجی و سردرگمی داوطلب می‌شود. در اغلب مواقع داوطلب با حجم بالایی از منابع روبرو خواهد شد که باعث دلسرد شدن فرد از مطالعه می‌شود.
  • گذراندن کنکور با پکیج های آموزشی جدید حرف آخر، می‌تواند یک انتخاب بسیار درست باشد؛ زیرا محصولات و پکیج‌های آموزشی این موسسه در طی سالیان متمادی مورد توجه رتبه‌های برتر کنکور سراسری بوده است. آزمون کنکور برای یک داوطلب به قدری اهمیت دارد که هر گونه ریسک کردن و استفاده از منابع جدید با برندهای مختلف، توصیه نمی‌شود. به همین منظور محصولات حرف آخر می‌توانند بهترین انتخاب یک داوطلب کنکوری باشند.
  • برنامه‌ریزی صحیح داشته باشید. به همان اندازه که نوع منبع انتخابی برای کنکور سراسری دارای اهمیت است، برنامه‌ریزی صحیح نیز دارای اهمیت ویژه‌ای برای یک داوطلب کنکوری می‌باشد. کنکور با محصولات و پکیج های آموزش کنکور حرف آخر و همراه با یک برنامه‌ریزی صحیح می‌تواند موفقیت یک داوطلب را تضمین کند. برای داشتن یک برنامه منظم می‌توانید از یک مشاور کمک گرفته و مطابق نظر او عمل کنید.

02

کدام محصول و پکیج حرف آخر را تهیه کنم؟

بدیهی است که در هنگام انتخاب محصولات متنوع موسسه حرف آخر در ابتدای امر داوطلب دچار سردرگمی شود؛ اما سایت حرف آخر یکی از کامل‌ترین و جامع‌ترین سایت‌ها در حوزه آزمون کنکور می‌باشد. این سایت اطلاعات جامعی از کلیه محصولات خود در اختیار داوطلبان قرار داده است. محصولات حرف آخر هر یک به طور جداگانه در این سایت معرفی شده و جزئیات زیادی از هر محصول در دسترس داوطلبین قرار گرفته است؛ بنابراین اگر قصد دارید در کنکور 1401 با بسته های آموزشی حرف آخر همراه باشید، می‌توانید با مراجعه به سایت موسسه حرف آخر انتخابی متناسب با نیاز خود انجام دهید. برای مثال کنکوری های رشته تجربی میتوانند پکیج کامل صفر تا صد رشته تجربی را تهیه کنند.

به روش مطالعه خود توجه داشته باشید

همان‌طور که می‌دانید، روش مطالعه صحیح یکی از اصول مهم در هنگام مطالعه است. روش مطالعه غلط می‌تواند خیلی زود فرد را از مطالعه دلسرد و خسته کرده و بازدهی او را پایین آورد. در بسیاری از مواقع داوطلبین علی‌رغم هوش بالا و انتخاب منابع صحیح با داشتن ساعت مطالعه بالا، نتیجه خوبی نمی‌گیرند. در این گونه مواقع می‌بایست روش مطالعه فرد توسط یک مشاور موردبررسی قرار گیرد تا ایرادات مطالعه فرد مشخص شود. هنگام مطالعه سعی کنید فضای مطالعه دارای نور و دمای کافی باشد. هر گونه ایراد در نور یا دما می‌تواند باعث خواب آلودگی فرد یا ضعف بینایی و خستگی چشمان داوطلب شود.

نوع منبع انتخابی نیز گاهی می‌تواند باعث خستگی داوطلب و ناامید شدن فرد شود. در صورتی که قصد دارید کنکور با پکیج های آموزشی حرف آخر همراه باشید، می‌توانید از این جهت مطمئن شوید که محصولات این موسسه دارای تنوع در روش تدریس و شیوه بیان مطالب هستند. این تنوع در شیوه بیان باعث جذابیت هر چه بیشتر موضوع شده و داوطلب را مشتاق به ادامه مطالعه می‌کند.

03

چگونه محصولات حرف آخر را تهیه کنم؟

مطمئن‌ترین راه برای خرید محصولات موسسه حرف آخر مراجعه به سایت مرکزی این موسسه می‌باشد. بسیاری از افراد از طرق دیگر سعی در فروش محصولات غیر اصل موسسه حرف آخر دارند که در هنگام خرید باید به این نکته توجه داشته باشید.

برای تشخیص اصل یا غیراصل بودن محصول می‌توانید به کد محصول مراجعه کنید. هر کدام از محصولات موسسه حرف آخر دارای یک کد اختصاصی هستند که تنها با آن کد قابلیت فعال شدن دارند؛ اما این کد برای محصولات غیراصل فعال نبوده و با همین راهکار ساده می‌توان محصول اصل را از غیراصل تشخیص داد.

با توجه به سختی کنکور 1400 به نظر می‌رسد گذراندن کنکور 1401 با پکیج های آموزش کنکور حرف آخر یک انتخاب صحیح باشد. در صورتی که قصد دارید کنکور 1401 را با موسسه حرف آخر همراه باشید، بهتر است بدانید که این موسسه هر چند وقت یک بار روی محصولات خود تخفیف‌های زیادی در نظر می‌گیرد. برای آگهی از میزان این تخفیف‌ها می‌توانید به سایت مرکزی موسسه حرف آخر با آدرس HarfeAkhar.org مراجعه کنید.