عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر عده‌ای ‌به دنبال عقده‌گشایی بودند، گفت: با این وجود شاهد بودیم که ملت ایران خیلی سریع صف خود را از اغتشاشگرانی که امنیت ملی را هدف گرفته بودند جدا کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

محمدحسین صفارهرندی ظهر امروز در همایش "بسیج، 40 سال خدمت، جهاد و شهادت" اظهار داشت: دشمن از بسیج هراس دارد زیرا می‌داند که قدرت بسیج، یک قدرت تبلیغاتی نیست بلکه اساس و مبنای آن مبتنی بر یک قدرت معتبر است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: دشمنانی که درصدد تجاوز به کشور با انگیزه‌های سوء هستند از سایه بسیجی‌ها هراس دارند و دست‌های خود را در مقابل بسیجیان بالا می‌برند و این گونه است که قدرت بسیج یک قدرت واقعی است و نه تشریفاتی.

صفارهرندی با اشاره به تذکر نیروی دریایی سپاه به ناو غول پیکر آمریکایی تصریح کرد: قدرت بسیجی زمانی نمایان می‌شود که در نتیجه این تذکر، ناو آمریکایی نزدیک شده به مرزهای ایران بلافاصله پاسخ هشدار نیروهای ایرانی را می‌دهند.

صفارهرندی افزود: دشمن در مقابل ساقط شدن پهپادش دست به اقدام متقابل نمی‌زند و دلیل آن این است که جرات اقدام متقابل را ندارد و تمام اینها بیانگر قدرت بسیج است که توان پاسخگویی را از دشمن سلب کرده است.

وی با بیان اینکه قدرت بسیج ریشه در شجاعت دارد خاطرنشان کرد: تمام این قدرت ناشی از تجهیزات نیست؛ شجاع بسیجی مصادیق فراوانی دارد همانند شجاعت شهید نادر مهدوی که با یک قایق وسط دریا هلیکوپتر آمریکایی را ساقط می‌کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: امروز نیز شاهد هستیم که به برکت انقلاب اسلامی و تفکر بسیجی، تمامی معادلات به ویژه در منطقه بهم خورده و سیمای جدیدی شکل گرفته است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در سایه همین نگاه بسیجی بود که شاهد بودیم در این کشورها ابرقدرت‌ها زمین‌گیر شدند زیرا تفکر بسیجی مردم آنها را با یکدیگر متصل کرده بود و مانع دسترسی دشمن به هدفش شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به مسائل شکل گرفته در کشور پس از افزایش قیمت بنزین تاکید کرد: برخی از مردم با استفاده از حق عمومی خود برای اعتراض به صحنه آمده بودند اما عده‌ای به دنبال عقده‌گشایی بودند و البته این افراد در 10 سال اخیر نیز با جمهوری اسلامی در منطقه درگیر تقابل راهبردی بوده‌اند، اما با این وجود شاهد بودیم که ملت ایران خیلی سریع صف خود را از اغتشاشگرانی که امنیت ملی را هدف گرفته بودند جدا کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .