معاون امنیتی وزیر کشور با بیان اینکه تاکنون مشکل امنیتی خاصی نداشته ایم، گفت: اشراف اطلاعاتی کاملاً وجود دارد، اولین بررسی‌های روز گذشته نشان می‌دهد مشکل خاصی از لحاظ امنیتی وجود ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور اظهار داشت: ما در ارتباط با امنیت انتخابات از حدود ۶ ماه پیش برنامه‌ریزی‌های خود را شروع کردیم و ستاد امنیت در مرکز و استان‌ها با همکاری سایر کمیته‌های مربوطه کار خود را شروع کرد.

وی عنوان کرد: امروز حدود ۳۰۰ هزار نفر از نیروهای انتظامی و نیروهایی از سپاه و بسیج امنیت انتخابات را در شعب اخذ رأی و مسیر تردد صندوق‌های اخذ رأی تأمین می‌کنند.

معاون امنیتی وزیر کشور افزود: علاوه بر این در مرزهای کشور نیروهای مرزبانی، سپاه و ارتش و در تمام کشور نیروهای اطلاعاتی، انتظامی و بسیج در حال فعالیت هستند تا امنیت انتخابات برقرار باشد.

ذوالفقاری با تاکید بر اینکه نیازهای بالگردی توسط ستاد کل نیروهای مسلح برای امر انتخابات تأمین شده، گفت: بالگردها و امکانات هوایی برای تأمین انتخابات فراهم و همه نیازهای اطلاعاتی، امنیتی و الکترونیکی فراهم شده و در آمادگی کامل قرار داریم.

وی با بیان اینکه تاکنون مشکل امنیتی خاصی نداشته ایم، ادامه داد: اشراف اطلاعاتی کاملاً وجود دارد، اولین بررسی‌های روز گذشته نشان می‌دهد مشکل خاصی از لحاظ امنیتی برای انتخابات وجود ندارد. تنها چیزی که وجود دارد این است که بحث رقابت در برخی از حوزه‌ها بسیار بالاست و طرفداران برخی از کاندیداها شور و شوق بالاتری نسبت به سایر مناطق دارند که به خود کاندیداها و ستادهای انتخاباتی شأن اعلام شده تا مسائل را رعایت کنند.

معاون امنیتی وزیر کشور در پایان خاطرنشان کرد: مردم از این جهت که ممکن است کاندیدای مورد نظرشان رأی نیاورند، تحت تأثیر شایعات و القائات قرار نگیرند. شمارش آرا با دقت و مرحله اعلام نیز با توجه و دقت انجام خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .