تیم فوتبال گل گهر سیرجان از ساعتی دیگر به مصاف فجر شهید سپاسی شیراز می‌رود و این دیدار در حضور هواداران برگزار خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش "ورزش سه"، پس از دیدار تماشایی گل‌گهر و شهرخودرو که برای اولین مرتبه در ورزشگاه قاسم سلیمانی شهر سیرجان با حضور پرشور تماشاگران برگزار شد، حالا برای دومین مرتبه بار دیگر فرصت برای حضور هواداران در ورزشگاه فراهم شده و اینبار آنها می‌توانند از ساعت 20 امشب از نزدیک تماشاگر مصاف تدارکاتی تیم شهرشان برابر زردپوشان شیرازی باشند.
این دومین مسابقه تدارکاتی میان دو تیم طی هفته‌های اخیر است که حالا با نزدیک شدن به زمان شروع دوباره مسابقات لیگ برتر احتمالا با آمادگی بیشتری از سوی بازیکنان دو تیم برگزار خواهد شد.
گل گهر که طی تعطیلات اجباری لیگ برتر چندین بازی دوستانه برگزار کرده است، در آخرین مسابقه تدارکاتی در ورزشگاه آزادی به مصاف شاگردان مهدی مهدوی‌کیا رفت و توانست با پیروزی 2 بر  1 برابر این تیم که در دو دیدار قبلی موفق به شکست پر گل نساجی مازندران و سپس پرسپولیس شده بود، از زمین مسابقه بیرون بیاید.
در سوی دیگر این مسابقه شاگردان مجتبی سرآسیایی سرمربی نیم فصل اول گل‌گهر قرار دارد که پس از اردویی  چند روزه در سیرجان به مصاف تیم سابقش می رود و سپس فجری‌ها به شیراز بازخواهند گشت تا مانند گل‌گهر با چند مسابقه دیگر آماده شروع دوباره مسابقات شوند.
آبی‌پوشان سیرجانی پس از برگزاری این دیدار تدارکاتی به تهران بازخواهند گشت و دو دیدار تدارکاتی دیگر مقابل تراکتور و یک تیم لیگ دویی پیش روی آنها خواهد بود تا درنهایت در تاریخ چهاردهم اردیبهشت ماه در اهواز برابر شاگردان نکونام قرار بگیرند که این روزها در آسیا در حال ثبت نتایج قابل توجهی هستند.