توماس مولر با بایرن تمدید کرده و قرارداد ماموئل نویر نیز تمدید خواهد شد. هر دو سال‌های پایانی فوتبال شان را پشت سر می‌گذارند. وضعیت رابرت لواندوفسکی 34 ساله نیز نامشخص است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بایرن مونیخ در این فصل نتوانسته انتظارات هواداران خود را برآورده کند. اگرچه آنها فاتح بوندس‌لیگا شدند اما قطعاً این قهرمانی باواریایی‌ها را راضی نخواهد کرد. بایرن در همان ابتدای جام حذفی از دور رقابت‌ها کنار رفت و اخیراً با شکست در مجموع دو بازی رفت و برگشت برابر ویارئال از لیگ قهرمانان اروپا نیز حذف شد.

با وجود این ناکامی‌ها که در این فصل برای بایرن‌ مونیخ رقم خورد به‌نظر نمی‌رسد که باز هم این باشگاه برنامه ویژه‌ای برای جذب بازیکنان بزرگ در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو داشته باشد و احتمالاً بیشتر انرژی‌اش را روی حفظ ستاره‌های فعلی خود قرار خواهد داد.

اولویت اصلی بایرن مونیخ تمدید قرارداد با سه ستاره کلیدی و با تجربه خود یعنی مانوئل نویر، توماس مولر و البته رابرت لواندوفسکی است. با مولر تمدید شد و با نویر نیز به‌زودی این اتفاق رخ خواهد داد اما امروز بیلد خبر از موافقت بایرنی‌ها با فروش لواندوفسکی داد.

میشائیل بالاک، بازیکن سابق بایرن درباره تمدید قرارداد مولر، نویر و وضعیت لواندوفسکی هشدار داد. او به اسکای گفت:« هر سه بازیکن سن و سال بالایی دارند و به خداحافظی از فوتبال نزدیک شده‌اند. از نظر من، کیفیت چنین بازیکنانی به مرور پایین خواهد آمد و این یک مشکل بزرگ را در تیم به‌وجود می‌آورد. البته نباید جایگاه این بازیکنان را تنزل داد اما این یک واقعیت است که هر بازیکنی با بالا رفتن سن و سالش کیفیت دوران جوانی را ندارد و باشگاه بایرن باید این مساله را به‌خوبی مد‌نظر داشته باشد.»