از دقایقی قبل تیم‌های شهر خودرو خراسان و پیکان تهران در دیداری حساس در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد به مصاف هم رفته‌اند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش "ورزش سه" هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی آغاز شده که در نخستین مسابقه این هفته در مشهد، تیم قعرنشین شهرخودرو که برای بقا در لیگ برتر تلاش می‌کند پذیرای پیکان تهران است؛ مشهدی‌ها برای زنده ماندن امیدشان به بقا در سطح اول فوتبال ایران نیازمند کسب 3 امتیاز خانگی هستند و در مقابل پیکانی‌ها با انگیزه بقا در نیمه بالای جدول رده‌بندی لیگ برتر به برد در مشهد نیاز دارند.

پیکان 8 بازی اخیرش را در لیگ برتر بدون برد پشت سر گذاشته و شاگردان حسینی به دنبال طلسم‌شکنی در مشهد هستند و در مقابل شهرخودرویی‌ها از 6 بازی اخیر خود تنها یکبار بازنده از میدان خارج شده‌اند و شاگردان سیدعباسی به دنبال کسب 3 امتیاز خانگی در روز بازگشت هواداران خود به ورزشگاه هستند.

هفته بیست و هفتم لیگ برتر؛ شنبه: 1401/02/24 ساعت 18:00
استادیوم: ثامن‌الائمه مشهد / حدود 500 تماشاگر

داور: احمد محمدی / کمک‌ها: مهدی شفیعی و بهزاد پناهی؛ داور چهارم: مسعود حقیقی / ناظر: نادر جعفری

شهرخودرو خراسان:

یوسف بهزادی
محمدحسین حیدری
محمداحسان حسینی
مجتبی بیژن
مرتضی حسین‌زاده
ابراهیم رضازاده
علی طاهران
محسن ربیع‌خواه
محمد محمدزاده
ایوذر صفرزاده
رحمان جعفری

سرمربی: داوود سیدعباسی

پیکان تهران:

فرهاد مجد کرمانشاهی
امیرحسین رنگرز جدی
امیرحسین غلامی
سامان فلاح
میلاد بدرقه
علی رمضانی
اسماعیل بابایی
غلامرضا ثابت ایمانی
محمد قاسمی نژاد
مجتبی حقدوست
ابراهیم صالحی

سرمربی: مجتبی حسینی
کارت زرد:
پیکان: غلامرضا ثابت‌ایمانی (24)

دقایق حساس:

*در حاشیه:
* با گذشت بیش از 800 روز از دوری هواداران مشهدی از ورزشگاه‌ها، امروز مجوز حضور آن‌ها در مصاف شهرخودرو-پیکان صادر شده و حدود پانصد تماشاگر خود را به ورزشگاه ثامن‌الائمه رسانده‌اند تا از عنابی‌پوشان مشهدی حمایت کنند.
* بعد از شکست مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی، داوود سیدعباسی سرمربی شهرخودرو 3 تغییر را در ترکیب تیمش اعمال کرده تا تیم مشهدی با سیمایی جدید مقابل پیکان صف‌آرایی کند.
* مجتبی حسینی سرمربی باتجربه پیکان بعد از شکست خانگی تیمش برابر سپاهان، مجدداً ترکیب پیکان را دستخوش تغییراتی کرده و با حضور 4 جدید در ترکیب اصلی امیدوار به طلسم‌شکنی در مشهد است.
* تیتو اوکلو مهاجم خبرساز سودانی که در آستانه پیوستن به شهرخودرو بود اما در نهایت با پیکان قراردادش را به امضا رساند، امروز روی نیمکت پیکان حضور دارد.
* پیش از شروع مسابقه، داوود سیدعباسی سرمربی شهرخودرو به رسم میهمان‌نوازی به سوی نیمکت پیکان رفت و برخورد گرمی را با مجتبی حسینی سرمربی پیکان و دستیاران او داشت.
* سیدمهدی سیدصالحی مدیر تیم شهرخودرو به دلیل محرومیت امروز روی نیمکت تیم مشهدی حضور ندارد.