بارسلونا انتظار دارد ژول کنده در نیویورک به هم تیمی هایش جدیدش ملحق شود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا و سویا از شب گذشته مذاکراتی جدی و فشرده برای انتقال ژول کنده را شروع کرده اند و همه چیز به نظر خوب پیش می رود. کنده که از چلسی نیز پیشنهاد داشت و حتی سویا با این باشگاه برای انتقال 65 میلیون یورویی او به توافق نیز رسیده بود، در نهایت مقاومت کرد و گفت که برای بارسلونا صبر خواهد کرد. ژاوی، سرمربی بارسا در تماس مداوم با کنده بود و به نوعی نقش تعیین کننده ای در عدم انتقال او به چلسی داشت. مقاومتی که بالاخره نتیجه داد و چلسی از جذب ستاره فرانسوی ناامید شد.

طبق ادعای موندودپورتیوو، خوان لاپورتا و تیم مدیریت ورزشی بارسلونا همگی در آمریکا حضور دارند و اختلاف زمانی بین آمریکا و اسپانیا سبب شده تا مذاکرات با سویا برای کنده کمی دیرتر از تصورات شروع شود. بارسا در ابتدا پیشنهادی به ارزش 40 + 5 میلیون یورو ارائه کرد که با مخالفت سویا روبرو شد. سویا خواهان قراردادی 50+5 میلیون یورویی برای کنده است و مذاکرات ادامه دارد. 

موندو نوشته است که ژاوی در نیویورک منتظر اضافه شده کنده است و انتظار می رود در ساعات آینده دو باشگاه بر سر جزئیات انتقال نیز به توافق برسند. با خود کنده از هفته ها پیش توافق کامل صورت گرفته و به محض رسمی شدن انتقال، او لاگوس پرتغال، محل اردوی سویا را به مقصد نیویورک ترک خواهد کرد. بارسا تا شنبه در این شهر اقامت خواهد داشت و پس از بازی ردبولز به اسپانیا باز می گردد. کنده پس از فرانک کسیه، کریستنسن، لواندوفسکی و رافینیا، پنجمین خرید تابستانی بارسلونا خواهد بود.