لیونل اسکالونی، مربی تیم ملی آرژانتین، احتمال تغییرات در فهرست 26 نفره نهائی تیمش قبل از بازی برابر عربستان را رد نکرد.

اسکالونی: ممکن است فهرست نهائی آرژانتین تغییر کند
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آرژانتین روز گذشته موفق شد در آخرین بازی دوستانه خود قبل از جام جهانی 5-0 برابر امارات پیروز شود. آرژانتین را یکی از بزرگترین مدعیان قهرمانی می دانند و در بهترین فرم به این بازی ها رسیده اما شرایط بدنی چهار بازیکن این تیم هنوز ایده آل نیست و احتمالا خط خوردنشان از فهرست 26 نفره وجود دارد. روز گذشته لیونل اسکالونی، مربی آرژانتین نیز این موضوع را تایید کرد.

کوتی رومرو، پائولو دیبالا، نیکو گونزالس و پاپو گومز نتوانستند برابر امارات بازی کنند و اسکالونی در مورد آنها گفت:«برخی بازیکنان همچنان مصدوم هستند و نتوانسته‌اند ریکاوری کنند. ترجیح دادم در این بازی روی آنها ریسک نکنم و به خاطر احتیاط بازی نکردند. در هر صورت این هم یک مشکل برای ماست و زمان برای تصمیم‌گیری در موردش داریم. اگر بخواهم صادقانه حرف بزنم، نمی توانم تضمین کنم که آنها 100 درصد در جام جهانی خواهند بود.»

اسکالونی ادامه داد:«امیدوارم مجبور به خط زدن هیچ بازیکنی نشوم ولی من جادوگر نیستم و نمی دانم به موقع ریکاوری خواهند کرد یا خیر. گفتم که دوست دارم همه مصدومان برسند ولی اگر این اتفاق رخ ندهد، احتمال تغییر در فهرست نهایی وجود دارد. فعلا امیدوارم این اتفاق رخ ندهد.»

آرژانتین با عربستان، لهستان و مکزیک هم گروه است و پنج روز دیگر باید برابر عربستان قرار بگیرد. اگر فیفا اجازه دهد، آرژانتین تا 24 ساعت قبل از اولین بازی خود برابر عربستان می تواند در فهرست خود تغییراتی ایجاد کند.