عجیب‌ترین صحنه بازی‌های جام حذفی در لحظات پایانی دیدار نساجی و فجر اتفاق افتاد.

مهاجم فجر در تور حقیقی عصبانی!(عکس)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران قرعه راحتی در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی نداشت و مقابل فجر سپاسی دسته اولی قرار گرفت، اما با دو گل پیش افتاد و در لحظات پایانی دروازه‌اش را روی یک ضربه پنالتی باز شده دید که همین گل، حاشیه‌ساز شد و درگیری هم به همراه داشت.

محمدرضا خدری که یکی از مهره‌های ثابت فجر سپاسی در این مسابقه بود و تلاش زیادی در خط حمله تیمش داشت، در ششمین و آخرین دقیقه وقت‌های تلف شده بازی با نساجی مازندران که دو گل عقب بودند، در محوطه جریمه نقش بر زمین شد و پنالتی گرفت که این حرکت، اختلاف را به یک گل کاهش داد.

خدری که قصد داشت با دریبل امیرمهدی جان‌ملکی دروازه نساجی را باز کند، با خطای این بازیکن سرنگون شد تا فجر سپاسی صاحب یک ضربه پنالتی شود و احمدرضا زنده‌روح، هافبک با تجربه و بازیکن تعویضی شیرازی‌ها با فریب علیرضا حقیقی و ضربه نرم و زمینی به سمت چپ تک‌گل تیمش را بزند.

پس از اینکه ضربه زنده‌روح تبدیل به گل شد، محمدرضا خدری با سرعت به سمت دروازه نساجی رفت تا توپ را بردارد و به وسط زمین ببرد تا بازی زودتر شروع شود، اما علیرضا حقیقی در اقدامی عجیب و غیرمنتظره مانع از این کار شد و بازیکن جوان فجر سپاسی را به گوشه تور دروازه چسباند و اجازه نداد بازی آغاز شود.

این حرکت حقیقی موجب ایجاد تنش و درگیری در آخرین دقیقه بازی نساجی و فجر سپاسی شد و این دروازه‌بان با علی آل‌کثیر، مهاجم شیرازی‌ها نیز مجادله لفظی پیدا کرد.

در پایان مسابقه علی آل‌کثیر عنوان کرد درگیری اتفاق افتاده پس از ضربه پنالتی فجر اتفاق خاصی نبوده، اما علیرضا حقیقی حاضر به توضیح درباره حرکت خود نشد.