مهاجم برزیلی مس رفسنجان گل صعود تیمش در جام حذفی را به ثمر رساند.

گل صعود تقدیم به تو پسرم!(عکس)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، محمد ربیعی حساب ویژه‌ای روی درخشش لوسیانو پریرا در این فصل کرده و هرچند این بازیکن در دور رفت فقط دو گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد، اما عملکردش به مرور زمان بهتر شد و در ترکیب نارنجی‌پوشان جایگاه و سبک بازی خود را پیدا کرد تا جایی که دیروز توانست گل صعودشان را در جام حذفی بزند.

لوسیانو پریرا که در آخرین مسابقه نیم‌فصل اول مقابل پیکان پاس هر دو گل پیروزی‌بخش مس رفسنجان را داده بود، با همان انگیزه و آمادگی بالا دیروز هم در جدال حذفی برابر ذوب‌آهن قرار گرفت و دوباره با دوندگی و تلاش زیاد در خط حمله، مدافعان حریف را آزار داد و در نهایت هم توانست یک گل مهم بزند.

شیمبا که خانواده‌اش را در رفسنجان کنار خود دارد، دیروز پس از اینکه با پیشروی تا پشت محوطه جریمه و شوت زمینی دروازه ذوب‌آهن را باز کرد، در آغوش هم‌تیمی‌ها قرار گرفت و بعد هم با اشاره دست، گل خود را به پسرش که در جایگاه ویژه نشسته و از شدت خوشحالی اشک می‌ریخت، تقدیم کرد.

بدون تردید این آمادگی شیمبا در دیدارهای اخیرشان در لیگ و جام حذفی بهترین خبر برای ربیعی خواهد بود که از نمایش گادوین منشا رضایت ندارد ولی حالا می‌تواند بیش از پیش روی مهاجم برزیلی تیمش حساب کند.