باشگاه پیکان تهران شرط جالبی را برای فروش بازیکنان خود گذاشته؛ آنها قصد دارند از الآن برای آخر فصل با باشگاه‌ها مذاکره کنند.

شرط ویژه پیکان برای فروش  جوان اول‌های لیگ
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، پیکان به عنوان جوان‌ترین تیم لیگ برتر در ترکیب خود بازیکنانی را دارد که برخی تیم‌های بزرگ به دنبال جذب آنها افتاده‌اند. یکی از این نفرات سامان فلاح، مدافع دهه هشتادی خودروسازان است و البته چند بازیکن دیگر هم مشتریانی را به خود می‌بینند. در این باره شایعات و گمانه‌زنی‌های مختلفی مطرح شده اما ظاهرا خودروسازان قصد فروش نفرات جوان خود را ندارند.

پیکانی‌ها که در گذشته نیز اعلام کرده بودند حاضر به فروش بازیکنان خود در نیم فصل نیستند، حالا یک شرط جالب را مطرح می‌کنند. ابراهیم شکوری، قائم‌مقام و عضو هیات مدیره پیکان در این خصوص گفته است: «ما قبلا هم اعلام کردیم که بازیکن جوان و آینده‌دارمان را در نیم فصل به هیچ تیمی نمی‌دهیم. اگر باشگاهی این بازیکنان را می‌خواهد، باید برای آخر فصل با پیکان صحبت کند. از الآن هم می‌تواند با ما مذاکره کند تا در صورت جلب نظر پیکان، در پایان فصل این بازیکن را به خدمت بگیرد اما برای نیم فصل دوم به هیچ بازیکنی اجازه جدایی نمی‌دهیم.»

شکوری در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاهی برای جذب نفرات پیکان وارد مذاکره شده، بیان کرد: «با هیچ باشگاه و بازیکنی در مورد مبلغ رضایت‌نامه صحبت نکرده‌ایم. باز هم تاکید می‌کنم بازیکنی از پیکان در نیم فصل جدا نخواهد شد.»