ژاوی هرناندز، مربی بارسلونا، مشکلی با معاوضه ممفیس دی پای و مارسلو بروز و وی چ، هافبک کروات اینتر، ندارد.

چراغ سبز ژاوی به معاوضه دی پای و هافبک اینتر
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، ممفیس دیپای تنها تا پایان فصل با بارسا قرارداد دارد و در تابستان از این باشگاه جدا خواهد شد. این آخرین فرصت بارسا برای سود کردن از انتقال دیپای است و مهاجم هلندی که در ایده‌های ژاوی جایی ندارد نیز ترجیح می‌دهد 6 ماه آینده را در تیمی باشد که هر هفته در ترکیب اصلی‌اش به میدان برود.

 هرچند در روزهای اخیر شایعاتی در مورد انتقال او به اتلتیکو به گوش می‌رسید، اما بارسلونا در نهایت اعلام کرد که قصد تقویت رقیب خود را ندارد و تنها به شرط گرفتن یانیک کاراسکو از اتلتیکو حاضر به واگذاری دیپای خواهد بود. معاوضه‌ای که غیرممکن است.

امروز برخی رسانه‌های اسپانیایی خبر از مذاکره بارسا و اینتر برای معاوضه دیپای و خواکین کوریا دادند، اما مارکا نوشت که ژاوی مخالف جذب کوریاست و به مدیریت باشگاه اعلام کرده است که اگر اینتر مارسلو بروزوویچ را واگذار کند، می‌تواند دیپای را به خدمت بگیرد. ژاوی علاقه زیادی به بازی هافبک کروات دارد. اینتر می‌تواند مقصد مناسبی برای دیپای باشد، چرا که برخلاف اتلتیکو در لیگ قهرمانان حضور دارد. مارکا نوشته است که مذاکرات دو باشگاه ادامه دارد و باید دید به چه نتیجه‌ای ختم می‌شود.