محمد ربیعی می‌گوید گلزن تیمش در هر حال باید احترام بزرگتر را حفظ می‌کرد ولی صحبت‌های بازی قبلی روی ذهن بازیکنان تاثیر گذاشته بود.

ربیعی: مهرداد رضایی در صحنه شادی گل جوانی کرد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، محمد ربیعی در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های هوادار و مس رفسنجان که با برتری یک بر صفر مسی‌ها خاتمه یافت در ابدا گفت: ابتدا به تیم هوادار و کادر فنی این تیم خسته‌نباشید می‌گویم. در بخش عمده‌ای از نیمه اول تیم هوادار بهتر از ما بازی کرد و در بخش مالکیت و چرخش توپ عملکرد خوبی داشتند. به ساکت الهامی تبریک می‌گویم و ما خلاف جریان بازی به گل رسیدیم، اما در نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم و سعی کردیم بهتر بازی کنیم.

وی ادامه داد: اگر موقعیت‌های‌مان را تبدیل به گل می‌کردیم شاید بازی را می‌توانستیم بهتر به جلو ببریم. در یکی دو موقعیت در زدن ضربات آخر به مشکل خوردیم و در عین حال موقعیتی هم به تیم حریف ندادیم. به بازیکنانم خسته‌نباشید می‌گویم، آنها تلاش خوبی در نیمه دوم بازی داشتند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان درباره شادی گل مهرداد رضایی اضافه کرد: درباره شادی گل رضایی باید بگویم که او جوانی کرد. ما باید به هر نحوی احترام بزرگتر را داشته باشیم، ولی به هر حال بازیکنان یکسری حرف‌ها و مسائل شاید در ذهن‌شان تأثیرگذار باشد. مهرداد بازیکن قدیمی من است و بسیار زحمتکش. من خودم در آن لحظه متوجه حرکت رضایی نشدم و بعداً به من گفتند دلیل شادی او چه بوده است. رضایی خیلی پسر مؤدب و خوبی است.

ربیعی در مورد درگیری‌های آخر بازی بین لک و ساکت الهامی نیز گفت: من متوجه اتفاقات پایان بازی نشدم. امیدوارم که مشکلی نباشد. به هر حال یک مقدار در بازی قبلی در جام حذفی صحبت‌هایی به وجود آمده بود که می‌توانست در ذهن بچه‌ها تأثیر گذاشته باشد. من خودم جزو کسانی هستم که گذشت می‌کنم.

وی ادامه داد: ساکت الهامی و کادر فنی هوادار برای من قابل احترام هستند. این اتفاقات پیش می‌آید و یک برداشت غلط از صحبتی ممکن است ذهن افراد را به هم بریزد. من به ساکت الهامی احترام می‌گذارم، ولی فکر می‌کنم یک چیزهایی بعد از بازی جام حذفی بیرون آمده بود. باید این قضیه درک شود و حق را به هر دو طرف داد. امیدوارم عاری از هرگونه ناراحتی از هم فصل را تمام کنیم. من جزو مربیانی هستم که دوست دارم بیشتر به متن بازی بپردازیم تا حاشیه‌ها و تیمم کمترین حاشیه را داشته است. بازی هفته گذشته و این بازی خیلی خوب بود و برای دو تیم آرزوی موفقیت دارم.