بارسلونا قصد دارد امشب هر طور شده برابر رئال پیروز شود و در این صورت به برد شماره 100 خود در ال‌کلاسیکو دست خواهد یافت.

بارسلونا به دنبال صدتایی شدن در ال‌ کلاسیک و
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، امشب بارسلونا در نوکمپ میزبان رئال مادرید است. از هفته 26 لالیگا آبی‌واناری‌ها جدلی فینال‌گونه و بسیار حساس را برابر رئال برگزار خواهند کرد و در صورت پیروزی فاصله در صدر را به 12 امتیاز افزایش خواهند داد و با این فاصله بعید است که قهرمانی را از دست بدهند. طبعا فشار روی رئال در بازی امشب بیشتر است و آن‌ها 100 درصد باید برنده شوند.

رئال در نیمه نهایی سوپرجام فصل گذشته اسپانیا با پیروزی برابر بارسا به برد شماره 100 خود در ال‌کلاسیکو رسید و پس از برتری در بازی رفت لالیگا تعداد بردهایش را به 101 رساند اما امشب بارسا فرصت دارد تا به پیروزی شماره 100 خود در ال‌کلاسیکو برسد.

دو تیم تاکنون 253 بار در همه رقابت‌ها برابر هم قرار گرفته‌اند و حاصل کار 101 برد برای رئال، 99 برد برای بارسا و 52 تساوی است. اولین برد بارسا برابر رئال در 9 می 1929 در کوپا لا کروناسیون بود(3-1). رئال تاکنون 419 گل به بارسا زده و بارسا نیز 413 بار دروازه رئال را باز کرده است. بارسا در نوکمپ 62 بار رئال را شکست داده و رئال نیز در برنابئو 65 بار برنده ال‌کلاسیکو بوده است. اولین ال‌کلاسیکوی لالیگا را رئال در ورزشگاه بارسلونا 1-2 برنده شد. تعداد پیروزی‌های رئال در بازی‌های لالیگا برابر بارسا نیز 77 است و بارسا 73 بار در لالیگا رئال را شکست داده است. امشب نتیجه چه خواهد شد؟