ستاره کره ای تاتنهام بعد از درخشش مقابل آرسنال، واکنش تندی به تعویضش در دقیقه 71 داشت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام دربی لندن را با نتیجه سه بر صفر به سود خود به پایان رساند تا فاصله اش با آرسنال را به عدد یک کاهش دهد. در کنار هری کین که دبل کرد، سون هیونگ مین دیگر ستاره سفیدپوشان در بازی امشب بود.

سون یک پنالتی گرفت، یک گل زد و باعث اخراج یک بازیکن حریف شد. ستاره کره‌ای در دقیقه 71 با تصمیم کونته تعویض شد تا واکنش تندی از خود نشان بدهد. او که بدون زدن حتی یک پنالتی و با تنها یک گل کمتر نسبت به صلاح (22 گله) در پی رسیدن به کفش طلاست، موقعی که تابلوی تعویض را دید از کوره در رفت، چون خیلی انگیزه داشت تا مثل کین دبل کند و به مهاجم لیورپول برسد.

عصبانیت سون از این تصمیم به حدی بود که کونته خیلی سریع متوجه آن شد و سعی در آرام کردن او داشت. با وجود استقبال گرم سرمربی اما مهاجم کره‌ای با خشم به روی نیمکت رفت تا هم تیمی‌هایش برای آرام کردن او تلاش کنند. سون که به واسطه عملکرد بسیار خوبش در این مقطع از فصل حسابی محبوب شده، در پایان بازی واکنش متفاوتی به دلداری دوباره سرمربی تیم داشت.

در پایان بازی، سرمربی تاتنهام پس از دست دادن با مربیان حریف به سمت سون رفته و این بار با شوخی سعی کرد دلخوری بابت تعویض را از دل او در بیاورد. تکنیک کونته این بار جواب داد و مهاجم و سرمربی سفیدپوشان با چهره‌ای خندان و شوخی کنان زمین بازی را ترک کردند. کونته با ممارست خود نسبت به تغییر حال سون نشان داد که تا چه اندازه روی درخشش این بازیکن برای موفقیت تیمش در هفته های حساس پایانی حساب باز کرده است.

تلاش کونته برای رفع ناراحتی سون بالاخره در پایان بازی نتیجه داد

سون که در حین تعویض حسابی مورد تشویق هواداران تاتنهام قرار گرفت بود در پایان بازی با یک سورپرایز بامزه هم روبرو شد. یک هوادار خردسال در حالی که یک پوستر بزرگ در دست داشت به سمت این ستاره رفت تا به او بفهماند هواداران هم مثل کونته، حساب زیادی روی او باز کرده اند و مثل قهرمانان کمیک هر لحظه منتظر کارهای شگفت انگیزش هستند. روی پوستر این هوادار تصویری دیده می شد که نصف آن مرد عنکبوتی و نصف دیگرش سون هیونگ مین بود.

سون در حال حاضر در عین حال که آماده ترین دوران فوتبالی خود را سپر می کند، در حال تجربه محبوبیتی است که به نظر می رسد در بالاترین میزان خود برای این ستاره 29 ساله است. هواداران تیم لندنی سون را به شدت دوست دارند و مثل کونته اعتقاد زیادی به درخشش او در بازی های بزرگ دارند.