منابع خبری در عربستان از توافق کیکه ستین سرمربی سابق بارسلونا با الشباب خبر می دهند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، پازل سرمربیان مطرح دنیای فوتبال در عربستان، در حال تکمیل است. فصل بعد را می توان یکی از جذاب ترین فصول فوتبال عربستان نامید جایی که مربیان مطرح و نامداری برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر رقابت بسیار سختی خواهند داشت.

انتقال عجیب و غیرمنتظره نونو اسپیریتو سانتو به الاتحاد شوک بزرگی برای اهالی فوتبال بود. سرمربی سابق تاتنهام که روزگار بسیار خوبی در ولورهمپتون داشت، راهی آسیا شد تا پس از رودی گارسیا سرمربی سابق رم و لیون، به دیگر مربی مهم حاضر در لیگ این کشور آسیایی تبدیل شود.

اما حالا حضور یک سرمربی دیگر در این کشور می تواند مربع مربیان مطرح دنیا در عربستان را تکمیل کند. باشگاه الشباب مدتی است که در حال مذاکره با کیکه ستین سرمربی اسپانیایی است. او که پس از جدایی از بارسلونا در سال 2020 هدایت هیچ تیمی را برعهده نگرفته، گفتگوهای مثبتی با مدیران عربستانی داشته است.

با حضور ستین در عربستان، رقابت میان او، رودی گارسیا، نونو اسپیریتو و رامون دیاز جذاب تر از هر زمان دیگری خواهد بود.

طبق اعلام روزنامه الریاضیة، طرفین بر سر قراردادی 2 ساله با دستمزدی 3.7 میلیون یورویی به توافق کامل رسیده اند و سرمربی سابق بارسا قرار است با کادرفنی 5 نفره ای راهی عربستان شود و قراردادش را با الشباب به صورت رسمی به امضا برساند.

ستین که پس از شکست عجیب و سنگین 8 بر 2 مقابل بایرن مونیخ از بارسلونا اخراج شد، اکنون می تواند یک بار دیگر به میادین بازگردد. سرمربی سابق رئال بتیس و لاس پالماس که علاقه خاصی به شطرنج دارد، در فصل بعد باید با رقبای قدرتمندی رخ به رخ شود.