سرانجام بازیکن مد نظر پرسپولیس، راهی اردوی این تیم خواهد شد. مهاجمی که قرار است سنگینی نام‌هایی مثل منشا، شهباززاده و انصاری‌فرد را به دوش بکشد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش ورزش سه، منتفی شدن اردوی خارجی پس از مذاکره با کمپ کایسری اسپور، آخرین پرده از اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس بود که باعث شد تا هواداران خشمگین پرسپولیس انتقادات خود را به شکلی علنی نسبت به مدیریت این باشگاه ابراز کنند.

ساعتی پس از اوج گیری انتقادات، محمد محمدی، معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس، در دفاع از عملکرد باشگاه اظهاراتی را انجام داد و البته وعده خرید مهاجم جدید را به هواداران این تیم داد.

باشگاه پرسپولیس که در سال‌های اخیر همیشه برای جذب مهاجم خارجی با مشکلاتی مواجه بوده و نتوانسته اهداف موردنظر را جذب کند، در این پنجره نیز چالش دشواری را برای خرید مهاجم داشت.

قرمزها در حالی که یحیی گل‌محمدی ۸ گزینه را معرفی کرده بود، مذاکره با کاسیانو دیاز برزیلی را آغاز کردند اما پروژه جذب او در حالی که نهایی به نظر می‌رسید، با مشکلاتی از جمله آپشن‌های دردسرساز او و همچنین انتقال پول رضایت نامه به پرتغال مواجه شد.

در این بین گادوین منشا دیگر مهاجمی بود که پرسپولیس به سراغش رفت اما مس رفسنجان موفق شد نظر مهاجم نیجریایی و آقای گل لیگ برتر را برای تمدید قرارداد جلب کند و او را در تیم نگه دارد.

اما اتفاق دور از انتظار در خلال مذاکره با کاسیانو دیاز رخ داد؛ مصدومیت مهاجم برزیلی که گمانه‌زنی‌های اولیه از دوری چهار هفته‌ای او از میادین حکایت داشت و بسیاری تصور کردند که پروژه جذب او ناکام مانده است.

نکته مهم اینکه مهاجم جانشین که در لیگ برزیل شاغل است، سه میلیون یورو برای انتقال هزینه روی دست باشگاه پرسپولیس می‌گذارد که انتقالش را غیر ممکن می‌کند.

در روزهای گذشته باشگاه پرسپولیس در ارتباط با باشگاه ویزلا از وضعیت کاسیانو اطلاع کامل یافت و برای این باشگاه نیز مشخص شد که او سه چهار هفته برای بازگشت زمان نیاز دارد.

با این حال یحیی گل‌محمدی نسبت به جذب این آقای گل سابق لیگ یک پرتغال تاکید دارد و حالا باشگاه پرسپولیس دوباره توانسته در مذاکره با این بازیکن پیش روی مثبت داشته باشد.

پرسپولیس اعتقاد دارد برخی آپشن‌ها برای این بازیکن هزینه اضافه برای این باشگاه در بر دارد و این مسئله قابل حل در مذاکرات طرفین است.

با این حال باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا هرچه زودتر انتقال کاسیانو را نهایی کند و با مهاجم خارجی به استقبال لیگ برتر برود؛ مهاجمی که احتمالا تا شروع لیگ از بند مصدومیت رها خواهد شد.