جور جینیو، هافبک ایتالیایی چلسی، مشکلی با انتقاد توماس توخل از بازیکنان این تیم ندارد.

 جور جینیو: برای ماندن توخل تلاش کردیم، اما کارساز نبود
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، فردا شب چلسی در شرایطی به مصاف سالبزورگ می رود که گراهام پاتر برای اولین بار روی نیمکت این تیم حضور خواهد یافت. توماس توخل سرمربی سابق چلسی، چند روز ذهنیت ناکارآمد بازیکنان چلسی را مورد انتقاد قرار داد و حالا جورجینیو مدعی شد آنها با تمام توان زیر نظر این سرمربی آلمانی بازی کرده اند.

جورجینیو گفت: "سالزبورگ تیمی مبتنی بر بازی ارائه مستقیم، بسیار تهاجمی و خطرناک محسوب می شود. چالش دیگر پیش روی چلسی خواهد بود و این اولین بازی تحت هدایت سرمربی جدید است. بازی کردن در لیگ قهرمانان هرگز آسان نیست و ما باید به خوبی برای این مسابقه آماده باشیم.

حضور گراهام پاتر روی نیمکت چلسی؟ ما سعی می کنیم به همه کمک کنیم و او به خوبی برای بازی های پیش رو، آماده است. این یک تجربه جدید برای گراهام پاتر است و همه چیز بیشتر به نتایج معطوف می شود. برایتون زیر نظر پاتر تیمی از نظر تاکتیکی بسیار سازمان‌دهی شده بود و می‌خواست فوتبال بازی کند، پاس‌های زیادی می‌داد و با پرس‌ از بالا حریفان را تحت فشار قرار می‌داد.

ذهنیت تیم پاتر بسیار مثبت و تهاجمی بود و تیم او مقابل چلسی خیلی خوب عمل می کرد. او یک مربی متواضع، اما با روشی واقعا مناسب برای هدایت چلسی است. من معتقدم که پاتر خیلی خوب عمل خواهد کرد، زیرا ایده های خوبی دارد و گروهی از بازیکنان در چلسی بازی می کنند که آماده هستند تا بهترین عملکرد خود را ارائه داد و به حرف سرمربی گوش دهند.

مصاحبه توماس توخل مبنی بر ذهنیت ضعیف بازیکنان چلسی؟ این احساس او در آن لحظه بود و خودش این را به ما نیز گفت. ما هر چه در توان داشتیم ارائه دادیم، اما متاسفانه دیگر کارساز نبود و در حال حاضر چالش اصلی بازسازی اعتماد به نفس تیمی است."