سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، با اشاره به آغاز موتورتخریب و عملیات روانی رقیب، گفت: هیچ اختلافی در جریان نیروهای اختلاف وجود ندارد و لازم است تا نیروهای انقلاب نسبت به دام اختلاف افکنی هوشیار باشند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

امیرابراهیم رسولی افزود: چند توئیت یا کانال معلوم الحال نباید باعث شود تا ۸سال مدیریت ضعیف و ناکارامد را ازیاد ببریم، برخی تلاش می‌کنند با حاشیه سازی متن را کنار زده و اصل را به مباحث دم دستی یا سلیقه ای تبدیل کنند.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در واکنش به اخبار کاندیداتوری «علی لاریجانی» و برخی یاران دیگر «حسن روحانی»، اظهار داشت: هیچ اختلافی میان اضلاع سیاسی نیروهای انقلاب وجود ندارد و ما کماکان یک هدف واحد را دنبال می‌کنیم و آن چیزی جز پایان دادن به دولت سوم روحانی و این تفکر معیوب نیست.

رسولی تصریح کرد: هرکسی بخواهد در این پازل، جای روحانی تفکرش را ادامه دهد در کنارمردم، درمقابلش محکم خواهیم ایستاد و اجازه نمی‌دهیم بار دیگر با نمایش های سیاسی به اهدافشان برسند.

وی با تاکید بر اینکه باید رد تخریب را در خانه لواسان بگیرید، گفت: برخی توان رقابت واقعی ندارند اما در حال روشن کردن موتور تخریب هستند.

سخنگوی شورای ائتلاف به مهر گفت: افراد سرشناس و شناخته شده‌ای که ماه‌هاست در لواسان تشکیل جلسه می‌دهند و راه‌های تخریب آیت الله رئیسی را بررسی و نقشه تخریب آماده کرده اند. بدانند این‌بار ره به جایی نمی برند.

گفتنی است برخی رسانه امروز از اختلاف بین قالیباف و تیم ابراهیم رئیسی خبر داده بودند.